Krawiec z dojazdem do klienta – męskie garnitury na miarę w domu klienta

Szycie na miarę jest idealnym rozwiązaniem dla panów, którzy dbają o swój wizerunek, pragną podkreślić nienaganny gust oraz zaimponować innym ludziom. Jednocześnie też mają świadomość, że tylko perfekcyjnie skrojone i dopasowane garnitury, spodnie czy koszule zatuszują ewentualne mankamenty sylwetki.

My doskonale wiemy, jak sprawić, żeby każdy mężczyzna z Małopolski i Podkarpacia prezentował się elegancko, ale zarazem zgodnie ze swoim gustem i upodobaniami modowymi. Jesteśmy kreatorami stylu dla panów w każdym wieku, a także bez względu na figurę. Mamy pewność, że każdy, kto raz zamówi spodnie lub garnitur na miarę już nigdy więcej nie kupi ubrania w sklepie sieciowym.

Garnitury na miarę, czyli jak wyróżnić się z tłumu

Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, ale czasami warto zrezygnować z pewnych powtarzalnych i automatycznie wykonywanych ruchów. Większość ludzi, kiedy potrzebuje nowych ubrań, to udaje się do sklepu odzieżowego, ponieważ teoretycznie tak wygodnie, szybko i niejednokrotnie tanio. Okazuje się jednak, że niezwykle trudno dopasować garnitur, marynarkę bądź spodnie, aby wyglądać rzeczywiście bez zarzutu. Zazwyczaj nogawki są za długie, rękawy za krótkie, gdzieś coś uwiera albo są za duże luzy. Ponadto kłopot może pojawić się z wyborem wymarzonego koloru, a nawet materiału. W efekcie traci się mnóstwo czasu na szukanie, a efekty i tak nie są w pełni satysfakcjonujące. Nawet okazyjna cena przestaje być atrakcyjna, kiedy trzeba iść do krawca na poprawki.

Mamy idealne antidotum na te bolączki, które polecamy wszystkim panom od Krakowa do Rzeszowa, a jest nim usługa szycia na miarę z dojazdem do klienta. W ten sposób uniknie się kłopotliwej sytuacji, kiedy garnitury wiszą perfekcyjnie na sklepowych wieszakach, natomiast na konkretnej osobie prezentują się raczej kiepsko. Każdy modny, a przynajmniej świadomy swojej wartości mężczyzna powinien wybierać spodnie, koszule i garnitury na miarę i to z kilku powodów.

1. Ubranie zgodne z gustem

W sklepie zawsze trzeba dostosować się do konkretnego asortymentu, a ilość wzorów, krojów, materiałów czy kolorów będzie po prostu ograniczona. W szyciu miarowym jest dokładnie odwrotnie. To krawiec dopasowuje się do klienta, aczkolwiek jako osoba z większą wiedzą i doświadczeniem wie też, jak nim pokierować, aby uszyte ubranie rzeczywiście fenomenalnie prezentowało się nie tylko na wieszaku. W końcu nie do każdego pasują geometryczne wzory albo szerokie, podłużne pasy. Warto zaufać naszemu doświadczeniu w tym aspekcie.

2. Ubranie na konkretną okazję

Mało osób wie, jakie są różnice pomiędzy garniturem klasycznym, ślubnym a sportowym i stąd zdarzają się sytuacje niedopasowania stroju do okazji. W szyciu na miarę jedną z pierwszych informacji będzie określenie przeznaczenia ubrania. Dodatkowym walorem jest możliwość uszycia zestawu koordynowanego, aby spodnie i marynarka wyglądały świetnie zarówno razem, ale również osobno np. marynarka z jeansami. Podpowiemy najbardziej optymalne rozwiązanie.

3. Idealny krój

W ostatnich latach coraz większym problemem stają się pewne defekty w sylwetce wynikające z pochylonej postawy w kierunku smartfonu, komputera bądź kierownicy samochodu. Chodzi zwłaszcza o lekko zgarbione plecy oraz ramiona zwrócone ku przodowi. Ponadto większość ludzi ma jedno ramię niższe od drugiego w zależności od tego czy jest osobą praworęczną, czy leworęczną. To są detale prawie niewidoczne, ale nasze czujne oko krawca je dostrzeże. Ma to znaczenie w kontekście dobrego dopasowania garnituru, spodni lub koszuli.

4. Personalizacja

W sklepach wszystkie garnitury męskie wyglądają prawie identycznie, natomiast te szyte na miarę wyróżniają się fasonem, wzorem, kolorem, a także różnorodnymi dodatkami. To nie tylko kwestia doboru ciekawych guzików i oryginalnego obszycia, ale również możliwość wyhaftowania inicjałów klienta bądź jakiegoś emblematu. Każdy garnitur będzie niepowtarzalny, o co na pewno zadbamy.

5. Pomoc krawca

Ilość dostępnych materiałów, wersji kolorystycznych i fasonów może lekko zdezorientować, ale w tym momencie zawsze można liczyć na pomoc krawca, który doradzi najbardziej optymalną opcję uwzględniając zarówno gust klienta, jak i aspekty bardziej obiektywne. Z jednej strony trzeba dobrze czuć się w ubraniu, lecz także nienagannie wyglądać. My, jako osoby doświadczone, służymy zawsze radą.

6. Wygoda

Krawieczdojazdem.pl jest usługą niezwykle komfortową, ponieważ nie trzeba ruszać się z domu bądź z biura. To my przyjedziemy, aby wziąć miarę, pokazać materiały i uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące tego, jaki garnitur będzie najlepszym wyborem. Jesteśmy mobilni i podjeżdżamy na życzenie w konkretne miejsce w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Szyjemy garnitury męskie, marynarki, spodnie, koszule i kamizelki według zasady MTM. Oznacza to, że nie tylko niezwykle precyzyjnie bierzemy miarę, ale także dajemy do przymierzenia garnitur modelowy w bardzo zbliżonym do konkretnej sylwetki rozmiarze, po czym dopasowujemy go poprzez drobiazgowe upinanie i podwijanie. Zaawansowana metoda made to measure okazuje się wyjątkowo pomocna w wizualizacji efektu końcowego, a zarazem szczegółowym omówieniu fasonu, kroju i ewentualnych dodatkach garnituru.

Zachęcamy wszystkich panów z Krakowa, Przemyśla, Rzeszowa, Tarnowa i wielu innych mniejszych miast Małopolski i Podkarpacia do wyróżnienia się z tłumu idealnie skrojonym garniturem. Warto zaimponować sobie i innym ludziom na co dzień, ale również z okazji ślubu bądź innych uroczystości.

2 Comments

  1. Marcin

    O! Nie wiedziałem, że jest taka możliwość. W domu zawsze wygodniej. Będę musiał skorzystać z oferty 🙂

    Reply
  2. Robert

    z takiej opcji z dojazdem nie korzystałem. Ale z szycia na miarę jak najbardziej! Sam mam trzy garnitury szyte na miarę w Roland i muszę przyznać, że takie garnitury to klasa sama w sobie

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *