Garnitur szyty na miarę – dlaczego warto

garnitur_na_miareGarnitury szyte na miarę przestały być już symbolem luksusu, na który mogą pozwolić sobie tylko mężczyźni z tzw. wyższych sfer. Idealnie skrojony garnitur prezentuje Cię jako osobę elegancką, która wie, co znaczy dobrze wyglądać.

Dla kogo garnitur szyty na miarę

Garnitur szyty na miarę wybierają głównie dwa typy mężczyzn. Pierwsi z nich to mężczyźni, którzy w sklepach nie mogą znaleźć dla siebie żadnego pasującego na nich garnituru. Nawet po licznych przeróbkach krawieckich, garnitur się na nich marszczy, rękawy wyglądają na za szerokie, a z nogawek od spodni robią się balony. To tzw. niesymetryczni mężczyźni, którzy mają jakiś niewidoczny ?defekt? fizyczny (jedna ręka krótsza od drugiej, zbyt wystająca klatka piersiowa lub tzw. kurza klatka, czyli zapadnięta pierś). Takim mężczyznom pozostaje tylko uszycie garnituru na miarę. Druga grupa to mężczyźni, którzy lubią pozwolić sobie na odrobinę luksusu i nie znajdują gotowych eleganckich garniturów w żadnym z sieciowych sklepów.

Ile kosztuje garnitur szyty na miarę

Na stronach internetowych znajdziesz różne oferty garniturów prosto od krawca. Jedne z nich kosztują od 2 tysięcy złotych wzwyż, ceny innych zaczynają się dopiero od 4 tys. złotych, a w niektórych sklepach internetowych garnitur na miarę kupisz już za 500 zł. Wszystko zależy od rodzaju materiału, z jakiego uszyjesz garnitur i dodatków, jakie sobie wybierzesz.

Dlaczego warto zamówić garnitur uszyty specjalnie dla Ciebie

Garnitur podkreśla Twój charakter i unikalny styl. Bez względu na to, czy jesteś dyrektorem działu czy pracownikiem niższego szczebla, garnitur zawsze dodaje Ci szyku i elegancji. Niektórzy panowie chodzą do pracy w garniturze, żeby dobrze się prezentować, a nie dlatego, że wymaga tego od nich dress code. Spersonalizowany garnitur, idealnie dopasowany do Twojej sylwetki doda Ci pewności siebie.

Dlaczego warto zaufać specjaliście

Nie każdy krawiec potrafi szyć garnitury. Jeśli chcesz zamówić dla siebie indywidualny garnitur, skorzystaj z pomocy specjalistów i kup garnitur w jednym z dobrych sklepów internetowych. Samodzielny pomiar w domu (z pomocą drugiej osoby) wcale nie jest gorszy od pomiaru wykonanego przez krawca. A dobry sklep internetowy pokaże Ci krok po kroku, jak to zrobić. Wybierz materiał, z którego chcesz uszyć garnitur, dobierz dodatki i czekaj na swoje zamówienie.

Nawet jeśli na co dzień nie lubisz nosić garnituru, Twój nowy idealnie dopasowany strój sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i zapragniesz mieć kolejne garnitury szyte na miarę.

3 Comments

 1. Kamil

  Bardzo ciekawy artykuł, ale warto podkreślić, że nowe garnitury ze sklepów również potrafią kosztować tyle co od krawca. Moim zdaniem lepiej jest mieć taki, który idealnie pasuje do danego wyglądu człowieka.

  Reply
 2. Aleksy

  Świetne garnitury, które dostosowywane są do naszej sylwetki uszyjecie w krawieczdojuazdem.pl – polska marka, która szyja na najlepszych materiałach w super cenie

  Reply
 3. Ewa

  Sam bym chciał mieć garnitur uszyty na miarę. Myślę że każdy mężczyzna na jakimś etapie życia taki powinien mieć.

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *